Skip to main content

Düşler Gezegenine hoş geldiniz!

  • Topluluğa ilk adımlarınızı atmadan önce bu sayfada size Düşler Gezegenini tanıtmak istiyorum.
  • Tanıtma aşamasına geçmeden önce, Düşler Gezegeni toplumuna uyum sağlayabilmeniz ve düzen içerisinde hareket edebilmeniz için size sayfalar oluşturduğumuzu belirtmek istiyorum. Bahsedilen sayfaları bu kategori altında bulabileceksiniz.
  • Bütün kanalları sırasıyla ve özenli olarak okumanızı öneririm, zira Düşler Gezegenine uyum sağlayabilmeniz için bu kanalları bilginiz dahilinde bulundurmanız sizin için önemli olacaktır.
  • Şimdi sizi maddeler halinde hazırladığım sunucumuzu özetleyen kısa yazılarımı okumaya davet ediyorum:

1) Paylaşım:

Bu toplulukta insanlar tutkularını sunar, bilgilerini paylaşır, tecrübelerini anlatır, soru sormaktan çekinmez, yardımlaşır, sorgular ve insanları ayırmaz.

2) İletişimin Önemi:

Bu topluluk, iletişimin önemini vurgular; dürüst, barışçıl, ölçülü, saygılı olmayı teşvik eder, medeni cesarete sahip olmaya özendirir.

3) Olduğunuz gibi Kabul Etme:

Hiçbir birey mükemmel olmak zorunda değildir, bu topluluğa uyum sağlamak için ise mükemmel olmak zorunlu değildir. Bu topluluk sizi kusurlarınız ile kabul eder.

4) Çıkarsız Öğreti:

Bu topluluğun amacı topluma öncü olacak, kişisel çıkarları bulunmayan, doğru yolda ilerleyen, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin farkında olan, etik davranışlar ile hareket eden liderler yetiştirmektir.

5) Kaliteli Ortam:

Kaliteli bir ortam yaratabilmek; üyelerin kendilerini rahat hissedebilmeleri, tarafsız tartışabilmeleri ve kaliteli iletişim sağlayabilmeleri sunucumuzun öncelikli amacıdır.

6) Tam Anlamıyla bir Topluluk:

Sunucu içerisinde bulunan bir insanın sohbeti, diğer insanlara destek olması, bilimsel tartışmalara girmesi, öğrenmeye ve öğretmeye hevesli olması, mizahı sevmesi, bize sunucu hakkındaki önerilerini, şikayetlerini sunması, sunucumuzu istediği bir amaç doğrultusunda kullanması bizim için çok önemli.

7) Birlikte Olgunlaşmak:

Biz, Düşler Gezegeni olarak kendimizi büyüttüğümüz süreç boyunca sizin de bizimle her alanda büyümenizi; gerek amaçlarınız, gerek kişiliğiniz, gerekse ilişkileriniz doğrultusunda olgunlaşmanızı istiyoruz.

Etik Kodumuza Göz Atın

Bu sayfadan sonra uğrayacağınız sayfalar size temel bilgilerimizi, kurallarımızı ve ideallerimizi anlatacaktır.

Sayfayı Görüntüle